Kam se chystáte?
Přihlásit

O Projektu

shrnutí hlavních funkcí webu

Poloha

Zjisti svou polohu a objevuj místa kolem sebe.

Když zjistíš svou GPS polohu a nebo ji předem zadáš, zobrazí se ti u všech míst vzdálenost od dané polohy. Můžes se pak sám rozhodnout, kam se vydat. Samozřejmě ti k danému místu nabídneme propojení s navigací.

Přidat místo

Přidej vlastní místo a inspiruj ostatní.

Nahraj a nebo rovnou pořiď fotku svého místa a inspiruj ostatní. Po nahrání fotky zbývá už jen přidat název místa, katergorii a případně popis. Poloha se automaticky zjistí z fotky, pokud máš zaplé zapisování GPS do fotek. Pokud ne, je možnost vyhledat polohu místa na mapě. Připoj se k nám a sdílej svá místa.

Profil

Tvá místa, uložená místa, notifikace a sledující.

V profilu máš přehled o svých místech (Místa), o uložených místech (Uloženo) o sledujících a sledovaných uživatelích a také notifikace od lidí, které sleduješ. Nové notifikace se ti oznamují v horní liště u tvého profilového obrázku.

Ukládání a like

Lajkuj a ukládej si zajímavá místa.

Místa si můžeš ukládat a kdykoliv se na ně můžeš kouknout do svého profilu. Jsi z Prahy a chceš vyrazit do Krkonoš? Zadej do polohy Krkonoše a nebo přímo místo kam chceš vyrazit. Koukni na zajímavá místa kolem. Ulož si je. Zamluv si ubytování přes naše stránky a až dorazíš na místo, najdeš uložená místa u sebe v profilu a můžeš vyrazit. A nezapomeň se k nám přidat a sdílet i svá nově objevená místa.

Ubytování

Ubytuj se v okolí zajímavých míst.

Ke každému místu ti zobrazíme nejbližší ubytování. Můžeš si tak naplánovat výlet a ubytování přes naše stránky. Zadej polohu, najdi si místa a ubytuj se v jejich okolí. Vše na jednom místě.

FAQ

často kladené otázky

Jak zjistím svojí polohu?

Jednoduše. Jen klikneš a je to.

Jak se přihlásím ke svému účtu?

K účtu se přihlásite tak a nebo tak. Každopádně se přihlásit jde. K účtu se přihlásite tak a nebo tak. Každopádně se přihlásit jde.

Jak si uložím místo?

K účtu se přihlásite tak a nebo tak. Každopádně se přihlásit jde. K účtu se přihlásite tak a nebo tak. Každopádně se přihlásit jde. K účtu se přihlásite tak a nebo tak. Každopádně se přihlásit jde. K účtu se přihlásite tak a nebo tak. Každopádně.